Pierwsze zwycięstwo

GLKS Strzelce Wielkie -LZS Tubądzin 4-2 /2-0/

Wynik gorszy niż gra. Przy prowadzeniu 4-0 wyłączono myślenie i efektem tego stracone dwie bramki.

Super mecz pary Sztanderski -Kocot plus walcząca drużyna i wystarczy by zwyciężać. Ciężko było znaleźć dziś słabsze ogniwo -co niezmiernie cieszy. Gratulacje. W dzisiejszym meczu było 20 zawodników i widać że rywalizacja opłaci się każdemu, bo widać większe zaangażowanie w rywalizację. Światełko zaświeciło na zwycięstwa!!!

1-0 Garstka  asysta Sztanderski 41`

2-0 Walicki asysta Sztanderski 44`

3-0 Kocot asysta Kuta 50`

4-0 Walicki asysta ??54`

i wyłączyło myślenie

4-1 Wielbłąd 60`

4-2 Wielbłąd  68`

Pacak-Kabała-Garstka, Idczak, Krystaszek, Kułaj, Sztanderski, Kocot, Walicki, Garstka, Kuta na zmiany wchodzili Zięba, Modliński,Łyp, Szczekocki, Pawełoszek, Ratuszniak, Krystaszek 2003. Na debiut czekają następni, ale miejsca w protokole meczowym jest tylko 18. Jeszcze 2 tygodnie temu było Nas tylko 12, a teraz rywalizacja nabiera tempa. To że dziś wystąpiłem w pierwszym składzie czy zostałem na rezerwie, albo nie załapałem się do składu, to nie oznacza, że będzie tak za tydzień. Rywalizacja i treningi.

Dla kilku chłopaków był to debiut w meczu więc widać było sporą tremę, która paraliżowała. Z meczu na mecz będzie coraz lepiej!! Gratulacje i powodzenia