Pierwszy wyjazd do Brąszewic

W sobotę drużyna GLKS Strzelce rozegrała swój kolejny mecz. Tym razem rywalizowaliśmy z drużyną Brąszewic.

Mecz rozpoczął się od dwóch kuriozalnych błędów w odstępie 60 sekund i 0-2 już po 14 minutach gry. Przed przerwą jeszcze udało się zdobyć gola kontaktowego za sprawą zagrania Szczekockiego do Zięby , który pięknym strzałem uradował GLKS, ale jak się później okazało tylko na tyle stać było Naszą drużynę. Pomimo kilku sytuacji strzeleckich GLKS-u to gospodarze dokładają kolejne bramki najpierw trzecią, potem jeszcze czwartą i na dobicie pada piąta. Te bramki są konsekwencją niewykorzystanych sytuacji i opadnięcia z sił w końcówce.

Warto podkreślić iż mecz był dla niektórych zawodników pierwszym meczem i może być tylko lepiej. Zabrakło dziś aż 5 zawodników którzy udzielają się w harcerstwie i wyjechali na turniej harcerski. Była to szansa dla pozostałych by podjąć rywalizację. Gdyby nie dołączyło do Nas kilku zawodników w ostatnim czasie to na ten mecz byśmy nie zebrali składu atak ilościowo było ok , trochę gorzej z jakością. Ale od czego są treningi!!!.Kolejny mecz już w środę 12-10-2016 o godz. 15.30. Zbiórka godzina 15.00.